واکنش حناچی به دلمه شدن درهای بوستان والده به برهان حضور شوهر “ظریف”

به گزارش ایسنا، پیروز حناچی در حاشیه مجمع هیأت نصیب و قسمت تو پاسخ به این پرسش که آیا صحت دارد که درهای پارک مادران به اندیشه حضور همسر ظریف بسته شده است؟ اعتراف کرد: اگر چنین اتفاقی هم افتاده باشد براساس تصمیم سلیقه ای بوده است. نه ما و نه وزیر خارجه موافق این پیوستگی نبوده ایم.

حناچی درباره خدمات شهرداری تهران برای سنت اربعین اظهار کرد: حدود ۱۴۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران بوسیله نجف و کربلا رفته اند که البته ما خیلی ابرام نداریم که این خدمات بوسیله کنیه شهرداری ارائه شود. امسال کسانی که بوسیله زیارت می مسئله برای پاکیزه نگه داشتن مسیر راهپیمایی رفتار می کنند که یک فقره بشریت است و شهرداری فقط ماخذ آن را فراهم کرده است یعنی وسایل در اختیار زائران استراحت داده و ساماندهی لازم را ایفا می دهد تا زباله ها از سطر راهپیمایی جمع آوری شود.

شهردار تهران در پاسخ به این سئوال که چه اقدامی برای جمع آوری معتادانی که در میادین شلوغی می کنند، دارید؟ تصریح کرد: حکم مشترکی بین شهرداری، بهزیستی و نیروی انتظامی تو حال ایفا است که نتایج آن را اعلام خواهیم کرد.

او درباره بدهی های شهرداری به خاطر مملکت محموله و نقل در شهری خاطر نشان کرد: مدخل عمده بدهی شهرداری تهران مربوط به مترو و حمل و نقل عمومی است و شهرداری نباید برای حل سیلان ترافیک و آلودگی محیط عزب باشد بمنظور این مسئله یک مسئله حاکمیتی است.