نفوذ کردن حناچی به بسته شدن درهای بوستان مادر به دلیل حضور همسر “باریکه”

بوسیله گزارش ایسنا، قهرمان حناچی در حاشیه نشست هیأت طالع تو پاسخ به این پرسش که آیا صحت دارد که درهای پارک مادران به خاطر حضور همسر ظریف سپرده شده است؟ اعتراف کرد: اگر چنین اتفاقی غصه بی ریا باشد براساس تصمیم سلیقه ای بوده است. نه ما و نه وزیر خارجه طبق این اتفاق نبوده ایم.

حناچی درباره خدمات شهرداری تهران برای رسوم اربعین اظهار کرد: حدود ۱۴۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران بوسیله نجف و کربلا رفته اند که البته ما مفرط مداومت نداریم که این خدمات به لقب شهرداری ارائه شود. امسال کسانی که بوسیله زیارت می روند برای پاکیزه نگه داشتن دست خط راهپیمایی اقدام می کنند که یک حکم مردمی است و شهرداری فقط مبنا آن را مجهز کرده است یعنی وسایل در اصالت زائران صبر داده و ساماندهی لازم را انجام می دهد تا زباله ها از حروف راهپیمایی جمع آوری شود.

شهردار تهران در پاسخ به این استفسار که چه اقدامی بخاطر جمع آوری معتادانی که در میادین تجمع می کنند، دارید؟ تصریح کرد: کار مشترکی بین شهرداری، بهزیستی و نیروی انتظامی داخل حال انجام است که نتایج آن را اعلام خواهیم کرد.

او درباره وام های شهرداری به خیال حوزه محموله و نقل درون شهری اندیشه نشان کرد: بخش مهم وام شهرداری تهران مربوط به مترو و محموله و نقل اشتراکی است و شهرداری نباید برای حل مسئله ترافیک و آلودگی هوا تنها باشد از طرف این سیلان یک مسئله حاکمیتی است.