مهلت ثبت معروفیت در پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران تمدید شد

به گزارش همشهری آنلاین، در معلول برگزاری چهار حوالی پاداش جهانی خشت طلایی تهران از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۸، پنجمین دوره این جایزه جهانی ۲۵ آذر ماه سال جاری (۱۵ دسامبر ۲۰۲۰) توسط مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و با همکاری و مشارکت نهادها و سازمان های علمی و اجرایی داخلی و بین المللی کوشا درون حوزه مدیریت شهری، درون تهران برگزار خواهد شد.

این جایزه با کمال مطلوب ارتقای چونی عمر شهروندان، توسعه قدم ارتباطات و تعاملات بین المللی و گشایش توانمندی ها درون زمینه گسترش زیرساخت های شهری و نیز معرفی و روزی برداری مطلوب از تجارب برتر شهرهای ایران و دیگر شهرهای جهان، برگزار می شود و امید می جوی منجر بوسیله تبادل مؤثر اطلاعات و دانش فنی و همدستی داخل اجرای پروژه های مهم شهری شود.

جمله شهرداران، رؤسا و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و مدیران شهری می توانند پروژه های برتر شهری را در هفت محور و به خشکی امدن اساس شرایط اخبار شده داخل سایت جایزه، با تکمیل آنلاین فرم های فراخوان به دبیرخانه جایزه (مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران) معرفی کردن کنند.

برای ثبت اشتهار قطعی پروژه های تک رویت برای این دوره از جایزه، لازم است در نهایت تا ۱۰ آذر ماه، فرم ثبت نام مربوط بوسیله معرفی و ثبت مشخصات پروژه ها در سایت جایزه به نشانی www.tehrangoldenadobe.com تکمیل و مستندات لازم (عکس، فیلم، نقشه ها و …) در سایت بارگذاری شود.

همچنین ضمن اهدای گواهینامه شرکت تو جایزه به تمامی پروژه های ثبت نام شده، به آن دسته از پروژه هایی که بر بن نظرات هیأت داوران موفق به سیاق یابی به جنین نهایی جایزه شوند (حداکثر تا ۲۱ پروژه) چوب تقدیر و به پروژه های منتخب برتر (حداکثر تا ۷ پروژه) در هر یک از محورهای فراخوان، لوح تقدیر و تندیس اهدا خواهد شد. گفتگوی همشهری آنلاین با غلامحسین محمدی؛ جایزه جهانی خشت زرین تهران در ایستگاه پنجم | معاینه سناریوهای کنترل پاندمی شهری با پیشگاه نمایندگان سازمان های بین المللی