شرایط اضطراری و آماده باش تو تهران تا چه زمانی ادامه دارد؟

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، رضا کرمی محمدی با رمز به زلزله اخیر در تهران اظهار کرد: داخل همین مبنا از شهروندان تهرانی التماس می شود که اپلیکیشن شهر آماده را نصب کنند که تو این برنامه، مکان های کنف اضطراری تو طی واقعه زلزله بارگذاری شده است.

مهتر سازمان پیشگیری و مدیریت تلاطم شهر تهران تصریح کرد: درون زمان سرگذشت زلزله و بعد از آن باید بوسیله مکان های امن رجوع کرد که این محل ها در اپلیکیشن ولایت آماده و همچنین سایت شهرداری تهران بارگذاری شده است. از شهروندان تهرانی درخواست می شود که در خلال وقوع زلزله، راه های اضطراری را خالی کنند و درون این محل ها استوار نشوند.

کرمی محمدی ادامه داد: گیرایی های مدیریت بحران تو حال آماده باش صبر دارند اما از مردم می خواهیم که به این پایگاه ها مراجعه نکنند چرا که این نگرش ها بخاطر نیروهای امدادی در نظر گرفته شده است.

مهتر سازمان پیشگیری و مدیریت نزاع تهران افزایش کرد: شهروندان در وقت زلزله بوسیله هیچ نشانی سعی نکنند از خانه بیرون بیایند و داخل همان محل عمه ای زنهار را پیدا و متین شوند علاوه پیاده شدن اینکه از آسانسور هم درون این مواقع استفاده نکنند.

وی در پایان گفت: شرایط اضطراری و آماده باش ممکن است تا دوشنبه ادامه داشته باشد. چنانچه مشکلی وجود نداشته باشد سپس از این زمان، آماده باش لغو خواهد شد.