سفر ترامپ و ملانیا به پنسیلوانیا | اوباما به مدد کمک سابق آمد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، در ۷۲ ساعت پایانی تبلیغات انتخابات زوجیت جمهوری دو داوخواه جمهوریخواه و دموکرات با همراهان خویشتن به گوشه و کنار ایالات متحده می روند تا رای بخانه برگشتن های سیال را از آن خود کنند. پنسیلوانیا و میشیگان شهر هایی هستند که ترامپ و بایدن روز شنبه را به آنها ویژه داده اند.

رئیس جمهوری آمریکا که در هر دو ولایت از رقیب عقب افتاده، در چهار نقطه پنسیلوانیا از جمله حومه فیلادلفیا گردهمایی های مبصر برگزار می کند. پس از آن غم نصیب و قسمت پیتسبرگ می رسد. ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا هم ابتدا به شمال شرقی پنسیلوانیا و سپس ویسکانسین می زود و مایک پنس، معاون ترامپ در دو رویداد درون کارولینای شمالی شرکت می کند.

از اردوگاه انتخاباتی ترامپ خبر می رسد آنها به شدت روی ماجرای آزاد کردن یک شهروند آمریکایی از دست آدم ربایان آفریقایی ماتور می دهند. در سوی دیگر، اوباما و بایدن همراه هم به میشیگان رفتند و در شهر فلینت به شدت از ضابطه مدیریت و سیاست های طالع ترامپ برای مهار کرونا انتقاد کردند. اوباما البته از محدودیت های انسانی معاون خود حزن حسابی تمجید کرد.

بایدن و اوباما داخل همایشی در فلینت حضور یافتند که مردم و هواداران با خودروهای خود به آن آمده بودند تا احتمال انتقال ویروس کرونا ناچیز شود. کامالا هریس، معاون و یار انتخاباتی بایدن هم بوسیله فلوریدا عروج کرده که از ایالت های موسوم بوسیله زمین نبرد است و هم چشمی دو نامزد در آن شانه به شانه پیش می جوی.