رضایی:سمگا درون پی پوشش تور مصونیت از اروپا است

بوسیله گزارش ایسنا، اندوهناک رضایی، شامگاه گذشته (پنجشنبه)، داخل پنل حمایتی تسهیلات گردشگری و صنایع دستی از طرح های توجیه پذیر، که داخل حاشیه یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان برپا شد، با رمز به وقار توجه به اقامت های گردشگری درون جذب گردشگر اعتراف کرد: سمگا ، بخاطر محقق کردن این فقره به دنبال ایجاد یک زنجیره ارزشمند در حوزه گردشگری است و از جمله فعالیت های آن می توان به پیدایش و ابداع ۲۰۰ هتل اشاره کرد.

وی با بیان اینکه این هتل ها از سال ۹۴ به یکروز برداری فصیح اند، گفت: علاوه بر ساخت و نصیب برداری مجموع هتل ها درون شهر اصفهان که بوسیله عنوان ولایت جهانی صنایع دستی انتخاب شده، اقدامات نیکوکاری از سوی سمگا برای توسعه گردشگری رخساره پژمرده که بارزترین مدل آن برعهده گرفتن پاره اعظمی از پروژه کلکسیون سیتی سنتر است.

دستیار گروه تنخواه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران تصریح کرد: ساخت و نصیب برداری یک هتل با المان اختصاص و متفاوت در شهر کرمان، ساخت گراند هتل به سبک اروپایی تو بخانه برگشتن قزوین، تاسیس هتل افق نگین داخل خیابان نیایش تهران، ساخت هتل داخل چهارمحال و بختیاری، اردبیل، عراق، نجف و کربلا از دیگر فعالیت های این گروه بوده است.

رضایی، با تاکید بر اینکه رویکرد سمگا در مدخل اقامت، بسیار مملو قدرت و پیشتازانه بوده، گفت: در چند سال آینده، سمگا جزو بزرگ ترین کمپانی های تنخواه گذاری در حوزه اقامت خواهد شد.

وی امتداد داد: سمگا از مذاکره معماری تا ساختار کامل هتلداری، لیزینگ شیپ یا به زبان دیگر لیزینگ گردشگری، برای ارائه برگ هتل ها، تدابیر خاصی اندیشیده است.

معاون قسمت قسمت کردن تنخواه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با اشاره بوسیله اینکه این گروه در عرصه گردشگری سلامت نیز ورود پیدا کرده، گفت: سمگا به قفا این است تا اینکه از اروپا تورهای مختلف توریسم مصونیت را پوشش دهد و علاوه بر آن در مرزوبوم صنایع دستی نیز، داخل حال خرید یک باهم اتحاد کردن صنایع دستی با رویکرد صادرات است.

انتهای پیام