اختلاف طلبکار و مدیون به قیمت جان پسر ۹ساله طولانی شد

به گزارش همشهری آنلاین، یکشنبه گذشته ساکنان یکی از روستاهای شیراز با آتش نشانی وابستگی گرفتند و شناسایی از آتش سوزی در یکی از ساختمان های ده دادند. تیمی از آتش نشانان به همراه امدادگران اورژانس راهی آنجا شدند و پس از اطفای اتش مشخص شد که ۵ عضو یک خانواده که در این خانه ساکن بودند، همه دستخوش سوختگی شده اند.

یکی از آنها سوختگی کمتری داشت و در همان نگرش مداوا شد، اما بقیه شامل پدر و مام و ۲ فرزند ۹ساله و یک ساله آنها به بیمارستان انتقال یافتند که پسر ۹ساله خانواده بر اثر شدت سوختگی جانش را از دست داد.

همزمان با انتقال مصدومان به بیمارستان، کارشناسان آتش نشانی پس از معاینه های نخستین اطلاع دادن کردند که آتش سوزی عمدی بوده است. تو این وضعیت تیمی از مأموران پاسبان نیز بااطلاع انجام شدند و بررسی ها برای مشخص شدن موجب حادثه آغاز شد.

سرهنگ کاووس محمدی، معاون اجتماعی پلیس استان فارس گفت: مأموران داخل وارسی های اولین مطلع شدند که این آتش سوزی به خشکی امدن قاعده اختلافات مالی رخ داده است. به گفته وی، انحصاری بوسیله برهان اختلاف مالی با مراجعه به منزل فردی که بدهکار وی بوده، با او درگیر شده و سپس با ریختن بنزین، اقدام بوسیله آتش کوفتن ساختمان کرده و پس ازآن متواری شده است.

سرهنگ محمدی با اشعار اینکه تو این حادثه فرزند ۹ساله کنار پی شدت جراحات واردشده فوت کرد، گفت: با معارفه هویت مرد آتش افروز، تحقیقات پلیس برای تعاون او آغاز شده است.